HAKKIMIZDA

Genel faaliyet konularımız Tel erezyon kesim işleri, metal kalıp imalatı , eksantrik pres baskı işleri ve talaşlı imalatdır. Bu imalat konuları ile genel imalat ve makine sektörüne, savunma sanayi, inşaat, mobilya,  asansör havalandırma, aydınlatma  gibi sektörlere  hizmet vermektedir.

Kalıpların tasarım ve üretim aşamalarında kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için tasarım ve kalıp üretim birimlerini teknolojik yatırımları ve eğitim çalışmalarıyla destekleyerek geliştirmeye devam etmektedir.
15 tondan 200 tona kadar kapasiteli preslere sahip seri üretim bölümü ile  liderlerinin önde gelen tedarikçisi durumuna gelmiştir.

Bunun yanında güçlü, gelişmiş tasarımlarının desteği sayesinde kalıp ve makine üretim birimleri ile kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, sürekli gelişim felsefesini teknolojik yatırımları ve eğitim çalışmalarıyla desteklemektedir

Çözümsan Kalıp müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek için; birlikte analiz ettiği problemlerine etkili çözümler sunarak  tam bir iş birliği içinde olmayı hedeflemektedir.